Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

12 квіт. 2018
11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. В 2018 році ми відзначаємо вже 73- річчя цієї події. Учні НЦПО групи К – 17 1/11 прийняли участь у мітингу, який відбувся біля пам’ятнику в’язням концтаборів у роки Великої Вітчизняної війни. А також прийняли активну участь у концерті, присвяченому цій важливій даті. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління. Разом із світом ми вшановуємо світлу пам'ять тих, чиї життя безвинно обірвалися за колючим дротом фашистських концентраційних таборів. Водночас складаємо глибоку шану тим, хто знайшов у собі сили вижити. Учні гр. К – 17 1/11 привітали їх з Міжнародним днем визволення в’язнів концтаборів, побажали міцного здоров’я і довгих років життя. З кожним роком Велика Вітчизняна війна на крок, на перегорнуту сторінку віддаляється від нас. Та забути звитягу батьків, дідів, прадідів неможливо. Блакитне небо - їхній дарунок, промені щастя в очах - від них. На жаль, усе менше серед нас ветеранів, які вижили після тортур фашистських концтаборів, але пам'ять про них живе. Сторінки минулого не треба забувати ніколи. Важкий шлях пройшло «покоління війни» - голод, холод, фашистські звірства, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Ті, що залишилися в живих, сьогодні згадують усі ті роки з болем. Сльози навертаються на очі…Головне, щоб це більше не повторилося. «Щоб не повторилося», - відлунює в наших серцях.