Нікопольський центр професійної освіти

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

гості на сайті

16 черв. 2021

Інтернет - марафон

Участь
4 черв. 2021

Екскурсія до "Нікопольського краєзнавчого музею" групи Вт-20.

3 черв. 2021

Ознайомлення здобувачів освіти з роликами про попередження та недопущення травматизму на залізничних коліях.

2 черв. 2021

1 червня Міжнародний день захисту дітей

вітання
31 трав. 2021

Цінність у моєму житті

тренінг
20 трав. 2021

Вітаємо З Днем Вишиванки!!!

Вишиванка рідна, ну хіба не диво? В ній ходити модно, стильно і красиво. Це митецький витвір, це краса і казка, В ній душі наснага, материнська ласка. Кольори сплелися в ній в узори й квіти, Щоб були щасливі і сміялись діти. А веселі люди від краси раділи І самі, звичайно, вишивати вміли Червону калину, зелені листочки, Щоб були щасливі доні і синочки. Й рідні вишиванки їх оберігали Від біди в дорозі діток захищали. Щоб у вишиванках хлопчики мужніли, Рідну Україну захистити вміли. Вишиванка наша, ну хіба ж не диво? В вишиванці завжди модно і красиво...
20 трав. 2021

Рука Долі.