Мітинг присвячений Міжнародному дню визволення в'язнів нацистських концтаборів.

12 квіт. 2018
участь

11.04.2018 у Нікополі, відбувся Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в'язнів нацистських концтаборів.

Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.
Біля Пам'ятного знаку жертвам нацизму - в'язням концтаборів зібралось чимало нікопольців. Серед них люди старшого покоління, представники міської влади, громадських організацій, підприємств міста, духовенство, учні навчальних закладів серед яких і учні Нікопольського центру професійної освіти.
Зі словами скорботи виступила заступник міського голови Ольга Коник. Вона зазначила, що люди, які повернулись із нацистського пекла – справжні герої, а молоде покоління повинно нести у пам’яті цю страшну історію та передавати її своїм дітям, аби не допустити повторення подібного.
Слово мали і співзасновник та член Єврейської громади м. Нікополя Олег Фельдман та глова НГО Борців антифашистського опору Ольга Куликова.
Пам'ять полеглих в'язнів нацистських концтаборів вшанували хвилиною мовчання. До памятного знаку поклали квіти.