Усний поетичний журнал "З Україною в серці. Нас єднає заповіт"

18 бер. 2018
Відкритий виховний захід

15 березня викладач зарубіжної літератури Клопінська І.О. та іноземної мови Лисенко М.М. разом з учнями групи К 16 1/9 провели усний патріотичний журнал "З Україною в серці. Нас єднає Заповіт." Учасники переглянули "відео-флешмоб", а потім учні декламували вірші Т.Г.Шевченка різними мовами ( англійською - Салогуб І., німецькою - Блотіна С., російською - Кубракова А., українською - Пилипенко Я., Рольфінг С., Дерев'янко М.). Також долучились до декламування віршів гості заходу (іспанською - практичний психолог Черемнова Н.О., польською - соціальний педагог Стіпанова В.О., чеською - викладач хімії Волобоєва О.А., французькою - майстер в/н цієї групи Андрейченко Л.В., болгарською та білоруською - викладач Лисенко М.М., російською - викладач Клопінська І.О. ).

Після декламування віршів всі присутні мали змогу взяти участь у вікторині. Наприкінці заходу всі учні виконали інтерактивну вправу "Мікрофон", а підсумок підвели вправою "Сенкан Шевченко".

Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяла класний керівник групи Євстратенко І.П.

Учні групи розпочали до Дня Писанки проект "Шевченківська пис анка. Нас єднає Заповіт".