Тиждень Масляни

16 лют. 2018
Святкування

В НЦПО пройшов тиждень Масляни, в ході якого познайомили учнів з історією виникнення цього свята, звичаями, прекметами. На свято Масляни були запрошені учні І курсу та працівники НЦПО. Психолог Черемнова Н.О. проінформувала учнів про традиції проведення цього свята: обрядові ігри та майстер-клас з виготовлення кукли-мотанки. Неочікуваною стала театралізована вистава «Прихід Масляни». Розділившись на підгрупи:одні – робили кукли-мотанки, другі – виготовляли опудало для традиційного спалювання. Учні співали частушки, читали вірші, пригощались смаколиками, які підготували для них майстри в/н Євстратенко І. П. та Забутна І. С.

Однією з популярних забав на це свято завжди був Масляний стовп, юнаки з великим захопленням прийняли участь в цій грі й отримали за це призи. А потім з цікавістю спостерігали за спалюванням опудала Масляни.