80-річчя Володимира Висоцького

25 січ. 2018
Відкритий бібліотечний захід

25. 01. 2018 р. З  групам В 16 1\9 та Вт 17 1\9 був проведений відкритий бібліотечний захід до 80-річчя Володимира Висоцького, за участі бібліотекаря Швець А.В., та викладача зарубіжної літератури Клопінської І. О. Метою заходу було дати уявлення про життя та творчість поета, розвивати творче мислення та  відповісти на проблемне питання : «Якими були моральні цінності та принципи В. Висоцького, що було головним в його піснях, віршах та ролях?»

На позакласному заході учні познайомились з його піснями, віршами. Переглянули презентацію, та самі приймали участь в обговоренні визначних періодів життя та творчості Висоцького. Почули цікаву історію кохання Висоцького до М. Владі, прослухали пісню, виконану у сучасній інтерпритації студентом гр. Гз 16 1\9  Юрченко В. «Я не люблю…». Викладач історії Прончакова Л.В. виразно, дуже емоційно прочитала вірш "Охота на волков".

В кінці виступу учні подивились трейлер до фільму «Высоцкий. Спасибо, что живой…», активно відповідали на питання про поета.