"Найрозумніший студент"

13 груд. 2017
.

Відкритий позакласний захід з англійської мови.

7 грудня 2017 р. Відбувся відкритий позакласний захід з англійської мови, вікторина «Найрозумніший студент» («The cleverest student»). Мета заходу: формувати міжкультурну комунікативну компетенцію, розширити країнознавчий кругозір учнів,а також виховувати інтерес учнів до вивчення англійської мови, культури та традицій Великобританії. Під час вікторини учні розгадували кросворд, відповідали на цікаві запитання про англомовні країни, розгадували ребуси та відгадували фото найвизначніших місць Великобританії. На заході учні активно працювали та показали свою зацікавленість до вивчення англійської мови.

Викладач:            Вихарева Юлія Анатоліївна