Тиждень Права

16 груд. 2015
Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. Основні права і свободи людини становлять підвалини справедливості, миру та безпеки для всього світового співтовариства, і тому мають всесвітнє значення. Про це свідчить Статут ООН, однією із засновників (фундаторів) якої є і Україна.

З метою  підвищення інтересу учнів до вивчення предмету правознавство , виховання свідомих громадян України, удосконалення форм і методів організації навчально-виховного процесу,   в період з 07.12.2015 по 11.12.2015 року  в НЦПО  проведено тиждень права.

У рамках и цього тижня  викладач  правознавства  Вареник Н.П. та інші учасники навчально-виховного   процесу максимально доклали зусиль для того, щоб якомога  більше провести цікавих заходів, присвячених Міжнародному дню Прав  людини: позакласний захід «Революція Гідності»(17 листопада),  виховні години в групах, учні ознайомилися з новинками юридичної літератури в інформаційному центрі, диспут-конкурс «16 днів без насильства», олімпіада з правознавства, вікторина «Конституційні права».

Проведення предметного тижня, на мою думку, є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення  правознавства, стимулювання творчої активності учнів і  сприяє поглиблення знань підлітків про їх права.