Нікопольський центр професійної освіти


remember me

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
гості на сайті

Виховні заходи до Дня пам'яті жертв голодомору

Nov 29, 2021
Ніде нехай такого більш не буде! Хай день новий життя несе нове. Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди! В достатку Україна хай живе!

Вт- 20

В групі ВТ 20 відбувся виховний захід " Голодомор в Україні 1932-22 років. Моторошні уроки історії"

Відбулася демонстрація презентації , перегляд відеоролика.
 
   

 

Мк-19

 

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів, які відбулись в Україні у XX столітті. Наймасштабніший з них був у 1932-1933 роках. У групі Мк 19 1 /9 був проведений виховний захід до Дня пам’яті жертв Голодомору          « Замордовані голодом». Протягом заходу здобувачі освіти шляхом 3D екскурсії в Національний музей Голодомору-геноциду поглибили
знання про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки, згадали тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробовування голодом. Наприкінці заходу переглянули документальний фільм «Голодомор 1932-1933рр. Постгеноцидний синдром»
 
 
 

 

К-21

26 листопада для здобувачів освіти групи К 21 1/9, був проведений виховний захід на тему: "День пам'яті жертв голодомору".

Класний керівник Аксентьєв О.Ю. та майстер виробничого навчання Забутна І.С., розповіли деякі факти з історії та разом зі здобувачами освіти переглянули відео "Голодомор спогадами свідків".
Після цього, здобувачі освіти поділилися своїми розповідями, про своїх бабусь та дідусів, які поділилися з ними колись своїми згадками про страшне минуле. 
   

 

К-20
26 листопада в групі К 20 був проведений захід на тему: «Забуті та переосмислені . Вишиті сорочки часів голодомору» . Хвилиною мовчання розпочали цю важливу, не забутню виховну годину в якій згадали сумні події 1932-1933 рр. Історію Голодомору можуть розповісти не тільки архівні документи і спогади людей, що пережили геноцид, а й матеріальні артефакти — рушники, посуд, іграшки й особливо одяг. Часто він ставав способом порятунку, інколи його берегли як родинну пам’ять, однак часом вишита сорочка могла приректи на смерть……
 
 

 

Е-19

Виховна година до Дня пам'яті жертв Голодомору "Україна пам'ятає" Е-19. Класний керівник Лакуста Р.В.

 
 
 

 

Е-20
До річниці пам'яті жертв голодоморів, яка відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Президентських Указів 1998 та 2007  в групи Е 20 1/9 проведено виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України».
Класний керівник, майстер  групи разом зі здобувачами освіти  подивились: літературно-музичну композицію «Ще й досі блукають їх душі, мов тіні». Виконує Переріслянський дитячий художній зразковий драматичний колектив "Хоробрі мандрівники»Переглянули короткометражний фільм "Черво
не намисто», документи  «Пам’ятники жертвам Голодомору в Україні»
 
 
 

 

Гз-20
Голодомор 1932-1933…
 
Голодомор – біль душі і пам’ять серця. Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. У ХХ столітті українці пережили три масових голоди: 1921- 1923, 1932- 1933, 1946-1947 років. Голодомор – біль серця всієї України. Проходять роки, минають десятиліття, а ця трагедія все одно хвилює серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом. Здобувачі освіти групи Гз 20 1/9 долучилися до заходів вшанування жертв геноциду українського народу.
 
   

 

Гз-21
26.11.21 в групі Гз – 21 проводилась виховна година на тему
 «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України»
Учнів ознайомились з трагічним минулим нашого народу. Форма проведення: розповідь з елементами бесіди
Учні обсудили презентацію. Потім проглянули фільм. Після чого було обговорення фільму.