Нікопольський центр професійної освіти


remember me

 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
гості на сайті

Готуємося до ЗНО

 


          Інформація, щодо підготовки та проведення

 

ЗНО – 2021

 

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня 2021р.

З  5 січня до 19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

 

Цьогоріч кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Відтак можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З МАТЕРІАЛАМИ ПРОБНОГО ЗНО

 

 

 
Щодо участі здобувачів освіти ЗП(ПТ)О в
пробному ЗНО - 2021
 
Пробне ЗНО є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання і проводиться з метою ознайомлення всіх
охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
 
 Актуальна інформація щодо ЗНО – 2021
розміщена на сайті НМЦ ПТО: http://nmc-pto.dp.ua в розділі Новини в сфері
П(ПТ)О на сторінці ЗНО.
 

 

 

Інформація  http://testportal.gov.ua/zno-2020-2/

 

 

 

Дніпровський регіональний центр https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php