Дбаємо про майбутнє наших випускників.

профорієнтація

Непомітно  стіни НЦПО покидають наші учні. Хтось піде працювати на підприємства міста, області, країни, а хтось планує продовжити навчання. Наш центр гостинно зустрів  представників навчальних закладів Дніпропетровщини:

• Індустріально-педагогічний технікум, представники -  учениці ІІІ-го курсу Шумайло Альона і Ковалець Лілія

• Ракетно-космічний коледж , представники – зав.мех.відділенням - Чурсін Володимир Тимофійович і голова предметно-циклічної комісії – Соловйов Дмитро Сергійович;

• НТ НМетАУ – Козлов Геннадій Олексійович, завідувач  відділенням інженерної механіки та машинобудування  .

Учні мали змогу пройти пробне тестування

В теплій, дружній обстановці учні були ознайомлені з умовами вступу, навчання та проживання. Дякуємо адміністраціям  навчальних закладів за проведену профорієнтаційну роботу.