Відвідування виставки "Красуні та чудовиська"

Виставка в міському Будинку культури

05.02.2018 р. учні НЦПО ,діти-сироти, відвідали виставку  у міському Будинку культури «Красуні і чудовиська» разом с майстром в/н Голубятниковою Г.І. та практичним психологом Черемновою Н.О. з метою ознайомлення з захоплюючим світом живих тропічних метеликів та інших комах. Учні дізнались багато цікавих фактів про чудовий світ комах,мали можливість потримати живих істот,насолодитися  їх красою.

Метелики –це символ щастя та достатку. Дивлячись на цей прекрасний світ , розумієш що час  неначе зупиняється серед світу бетону та каменя . Починаєш бачити світ більш яскравим та розумієш,що життя –прекрасне !

НЦПО висловлює слова вдячності адміністрації за теплий прийом ,цікаву  екскурсію,можливість безкоштовно відвідати  та отримати позитивні емоції та враження дітям пільгових категорій.