Зустріч з керівництвом ПрАТ "СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН"

31.01.2018
Зустріч з майбутніми працедавцями

31.01.2018 р. учні гр. В 15 1/9 разом з майстром в/н Редькою В.Є. були присутні на презентації компанії  ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн», яку проводив генеральний директор заводу Атанасов Юрій Васильович. Оскільки учні цієї групи  є потенційними робітниками заводу, то керівництво підприємства вирішило за потрібне ознайомити їх з майбутнім компанії, зі списком компанії-партнерів, з перспективою зміни структури виробництва, об’ємами продажів продукції. На конференції, яка відбулась після, була можливість молодим робітникам заводу висловити свою думку стосовно виробничих процесів, проблем та знайти шляхи їх подолання. Учні дізнались багато цікавого та з ще більшим бажанням чекають працевлаштування на ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн».

Майстер в/н                          Редька В.Є.