Конкурс стіннівок

21 січ. 2019
конкурс

З 21.01.2019 в НЦПО розпочалась Декада металургійних дисциплін.

Метою проведення декади стало створення умов пізнавальної і творчої активності учнів і підвищення компетентності викладачів і майстрів.

Основними завданнями проведення декади є:

• розвиток  у студентів розвиваючих, комунікативних та професійних компетенцій
  • розширення кола професійних умінь і навичок за обраною професією
  • реклама навчального закладу з метою привернути потенційних абітурієнтів
  • зміцнення співдружності між викладачами і студентами
  • виявлення студентів, які мають творчі здібності, прагнуть до поглибленого вивчення певної освітньої галузі.

У перший день в Центрі відбувся конкурс стіннівок з професій металургійного циклу: «Машиніст крана металургійного виробництва. Стропальник» та «Пресувальний гарячих труб, вальцювальник, стропальник». Учні змогли проявити усі свої творчі здібності.

Також пройшла виставка виробів технічної творчості учнів. На виставці були представлені слюсарні вироби учнів від керна, зубила, випушувача до макета бадді для перевезення вантажу та міні-траверси.

Голова комісії металургійних дисциплін К.Ю.Білай