Всесвітня компанія " 16 днів проти насилля"

3 груд. 2018
З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення у НЦПО розпочалася компанія «16 днів проти насилля».

Всесвітня компанія "16 днів проти насилля"

Лінійка . "Живий  календар " 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ "

Мета:  проінформувати  та привернути увагу учнів до актуальної для українського суспільства проблеми насильства , сприяти активізації діяльності закладу з метою протистояння насильства, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології у молодіжному середовищі, підвищення правової культури  молоді.

Відео -проект "Жити!" .Флешмоб "Розумій мене без слів"

Учні групи К 18 приєднались до акції  та оволоділи мовою жестів. До речі ,цей процес для багатьох виявився складним ,але цікавим та емоційним.

Арт-інсталяції "Непомітні,але існуючи"

Активом групи  ТУ 18 була підготовлена танцювальна композиція до арт -інсталяції "Непомітні , але існуючи". Мета ініціативи : це спроба подолати людську байдужість ,привернути увагу до насильства , булінгу , як  небезпечних явищ суспільства.