Інформаційний дайджест "Волонтерство -мода чи добро?"

3 груд. 2018
У рамках компании "16 днів проти насилля" та з метою підвищення соціального рівня учнівської молоді в НЦПО відбувся інформаційний дайджест присвячений до Дня волонтера

Якщо  бажаєшь відчути себе Людиною -  допоможи іншому.

У  рамках компании "16 днів проти насилля" та з метою  підвищення соціального рівня учнівської молоді  в НЦПО відбувся інформаційний дайджест присвячений до Дня волонтера.  На захід, практичним психлогом Черемновою Н  . О . , були запрошені : Анжела Манчинська (волонтер ) , Константин Гладишко ( 17 танкова бригада,  в минулому випускик НЦПО) , отець Меркурій , Юрій Горобець ( фотограф).

У  ході теплої зустрічі  запрошені гсті  розповіли  про свою діяльність , важливість  доброї справи ,доброго  слова зі сторони людей.   В час матеріальних потреб  та "кіношних" героїв  постійно постає перед молоддю питання  :" Для чого це?, "Чому саме я ?". Спільно дійшли висновку : "Волонтерство це добро.Безкоштовно. Але не кожний до цього ще виріс".  Волонтерство -це знак простягнутої руки взаємодопомоги ,чуйності , людяності та прикладу в наш тяжкий час.