«Конкурс професійної майстерності»

30 жовт. 2018
серед учнів групи К 17 1/11

В рамках проведення декади «Кухарів» в стінах нашого центру пройшов «Конкурс професійної майстерності» серед учнів групи К 17 1/11, який відбувся 30 жовтня 2018 року. Захід було проведено в два  етапи, петший етап - теоретичний, який провела викладач спецдисциплін Євстратенко І.П., та практичний під керівництвом майстра виробничого навчання Андрєйченко Л.В.. Учні показали здобуті теоретичні знання на уроках під час виконання тестових вправ, та вже здобуті на підприємствах нашого міста практичні навички та майстерність. Під час презентації страв, учні здивували усіх членів комісії, демонструючи та презентуючи власні «вироби мистецтва»,  тому по закінченню конкурсу члени журі довго обговорювали номінантів на призові  місця, але все ж таки визначилися і оголосили таких переможців:

1 місце – виборов Лобода Ростислав;

2 місце – Кірюхін Максим;

3 місце – Яловий Олександр.

Для інших конкурсантів були визначені такі номінації:

«Оригінальність» - Кірюхін Максим

«Винахідливість» - Лобода Ростислав