Навчальні майстерні

Електромонтажна майстерня

Електромонтажна майстерня призначена для застосування учнями прийомів з’єднання та відгалуження жил проводів  і кабелів. Паяння алюмінієвих та мідних жил. Прокладання проводів у різних приміщеннях та інш.

Електромонтажна майстерня має  інструменти, пристрої  та матеріали для проведення уроків виробничого навчання

(фотогалерея -  майстерня Електромонтерів)

Слюсарноремонтна майстерня

Слюсарно-ремонтна майстерня -це приміщення, спеціально призначене для слюсарних та ремонтних робіт і укомплектоване необхідним обладнанням, пристосуваннями, інструментом і технічним інвентарем.

Майстерня оснащена: верстаками, лещатами, ручними і механічними свердлильними верстатами, верстаками для заточування інструменту; механічними пилами, важільними ножицями, плитами для правки і притирання, розмічальної плитою.

(фотогалерея слюсарно-ремонтної майстерні)

Слюсарна майстерня

Слюсарна майстерня призначена для застосування учнями прийомів виконання слюсарних, слюсарно – збірних робіт, необхідних для оволодіння професією «слюсар – ремонтник», також для планування виконання корисної продукції, товарів народного споживання за замовленням підприємств і організацій.

В майстерні виготовляється  така продукція:граблі, совки, декор для прикрашення заборів,пластини під різці, утримувачі для паяльників, «Гайка – баранець».

Слюсарна майстерня складається з  устаткування: верстат вертикально – свердлильний, верстат заточний, верстат настільно – свердлувальний, верстаки в кількості 30 робочих місць

(фотогалерея слюсарної майстерні)

Токарна майстерня

Токарна майстерня призначена для послідовного засвоєння учнями прийомів і засобів робіт, необхідних для оволодіння професією «Верстатник широкого профілю», також для оволодіння ними засобів виконання різноманітних робіт і високовиробничих методів праці.

В майстерні виготовляються такі деталі, як: «Відкидний гвинт», «Гвинт М24», «Гайка М27», «Гвинт слюсарних лещат», «Муфти ¾», «Контргайки» та інше.

Майстерня оснащена 25 верстатами такими, як: токарно – гвинторізний верстат 16К20 та 1К62, також ДІП 200, ДІП 300, верстат заточний

(фотогалерея токарної майстерні)

Майстерня вальцювальників

Це приміщення спеціального призначення для навчання учнів використанню ефекту пластичної деформації, яка полягає в зміні первісної форми і розмірів твердого тіла під дією прикладених до нього зовнішніх механічних сил та вивчення процесу вальцювання, який полягає в пропусканні металу в гарячому або холодному стані між двома валками, що обертаються назустріч один одному.

Майстерня оснащена: плакатами, за допомогою яких вивчається процес деформації металу за допомогою технологічного інструменту (валків роликів, волоки, оправки)

Також в майстерні знаходиться робочий макет двониточного стану холодної прокатки труб роликами 8-15 для вивчення будови та процесу виробництва труб. Є стенд з основним та вимірювальним інструментом за допомогою якого учні навчаються підбирати ролики, калібри, оправки, волоки під заданий розмір готової труби.

Лабораторія кухарів

В лабораторії проводиться виробниче навчання  за програмою кваліфікованих робітників з професії кухар–4 розряду.

Оснащення лабораторії кухарів:плита електрична, блендер, мікрохвильова піч, ваги електронні, духова шафа, фритюрниця електрична, чайник електричний, холодильник, хлібопіч.

Виробниче навчання – це процес оволодіння різними видами професійної діяльності в якій створюються умови для самопізнання, самовизначення учнів в різних соціально-професійних ролях і формується потребасамовдосконаленню професійної майстерності

Майстерня машиністів крана металургійного виробництва

Майстерня призначена для вдосконалення прийомів та навиків учнів в умовах майстерні. Учні не тільки працюють на реальному макеті крана, а і вдосконалюють свої навики по ремонту обладнання крана та вивчають прийоми слюсарних та стропальник робіт.

Лабораторія технології комп’ютерної обробки інформації

Лабораторія технології комп’ютерної обробки інформації призначена для проведення уроків виробничого навчання та предметів інформаційних технологій. 15-ть комп’ютерів, оснащені всім необхідним програмним забезпеченням, мультимедійний проектор та оргтехніка повністю вирішують усі поставлені задачі лабораторії. Також лабораторія має озеленення та дуже добре природне і електричне освітлення, що робить роботу на уроках ще більш комфортною та продуктивною.