1 червня Міжнародний день захисту дітей

2 черв. 2021
вітання

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

До цього Дня було проведено  ряд заходів ,щоб нагадати підліткам про цінність дитинства.

Мильні бульбашки … Хто ними не бавився в дитинстві? Таких буде  небагато. Здавалося б, що може бути простіше за мильну бульбашку? Проте не все так просто, як здається.І навіть дощ не привіт сумувати та завадати пригадати приємні моменти дитинства ,спостерігаючи неповторну гаму веселкового забарвлення, яким важко не милуватися.

А найкрутiшi боси НЦПО вiтають з Днем дiтей та Днём молока  . Радять всiм : " Пейте дети молоко- будете здоровы!"

Хочеться ще раз наголосити ,не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!