Вітаємо З Днем Вишиванки!!!

20 трав. 2021
Вишиванка рідна, ну хіба не диво? В ній ходити модно, стильно і красиво. Це митецький витвір, це краса і казка, В ній душі наснага, материнська ласка. Кольори сплелися в ній в узори й квіти, Щоб були щасливі і сміялись діти. А веселі люди від краси раділи І самі, звичайно, вишивати вміли Червону калину, зелені листочки, Щоб були щасливі доні і синочки. Й рідні вишиванки їх оберігали Від біди в дорозі діток захищали. Щоб у вишиванках хлопчики мужніли, Рідну Україну захистити вміли. Вишиванка наша, ну хіба ж не диво? В вишиванці завжди модно і красиво...

Колектив ДПТНЗ "НЦПО" вітає всіх українців  З Днем Вишиванки!!!

Міжнародний день вишиванки зародивсь ще у 2006 р. Тоді чернівецькі студенти вирішили разом прийти на пари у вишитих сорочках. Ініціативу студентки Лесі Воронюк спершу підтримали десяток друзів та пару викладачів. А вже наступного року до дня української вишиванки долучились вузи та колективи не лише Чернівців та області, а всієї України. Патріотичне свято охоче підхопила українська діаспора. Зараз всеукраїнський день вишиванки став міжнародним святом, яке відзначають понад 50 країн усього світу.

У стінах нашого Центру також відзначають це свято. Наші здобувачі освіти взяли участь у флешмобі "Я у Вишиванці" !!!

Мк-19

Е-19