205 років від дня народження Т.Г.Шевченка

19 бер. 2019

205 років від дня народження Т.Г.Шевченка

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.  З метою гідного відзначення 205річниці з дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в центрі було заплановано ряд заходів для учнів І-ІІІ курсів.
Першорядним завданням сьогодні є спрямування навчально-виховного процесу на вивчення молоддю ХХІ століття  невмирущого і незгасного слова Тараса Шевченка – батька української нації. У його словах показана нам далека-далека дорога для нашої майбутності. Ми маємо глибоко і досконало вивчити творчість Кобзаря, вчитуватись у його слова, шукати я дороги, йти нею, щоб щастям і миром пломенилась наша ненька - Україна.
Шевченківський березень НЦПО увінчано конкурсами читців-декламаторів, виставками книг, тематичними диктанти, усними журналами, переглядами документальних та художніх фільмів про Т.Г.Шевченка, літературними сторінками, вікторинами, віртуальними екскурсіями, годинами спілкування. Також у центрі всі групи випустили стінгазети присвячені Т. Г. Шевченку.
11 березня було проведено “Шевченківські читання “, приурочені 205річницівід дня народження поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка. Кожний із присутніх продекламував улюблений вірш Великого Кобзаря та висловив своє бачення щодо творчості Шевченка. Також учні І та ІІ курсу переглянули фільм«Таємниця генія Шевченка».  З метою популяризації творчості видатного діяча, учитель української мови та літератури  Шевцова Н.О. провела Квест - гру «Шевченкіана» для учнів групи Мк 18 1/9 та В 18 1/9.    Учні І та ІІ курсу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «ТГШ205: Таємниця генія Шевченка» від освітнього проекту «На Урок» та у Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати» від «Всеосвіти».
     Хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка. Як весняні води могутнього Дніпра, нехай лине вічно жива в народі слава  Великого Кобзаря. Бовін – це наша душа, наша мудрість, це наша слава – безсмертний геній великого народу. І тому ми здолаємо всі негаразди сьогодення, і життя наше наповниться теплом, щастям, спокоєм, хлібом і квітами. І в тому щасті ти, Тарасе,  будеш вічним, як сонце над землею.