Школа етикету 2018

14 груд. 2018
Кривий Ріг

12.12.2018року на базі Криворізького навчально - виробничого центру проходила «Школа етикету»

в якій взяли участь викладач спецтехнології Кухарів Євстратенко І.П та учениця групи К 18 1\9 Бондаренко Альона.

Учениця прийняла активну участь в майстер класах:
- Діловий етикет(культура ділового мовлення, правила складання офіційних документів, розміщення інформації в мережі інтернет);
- Їдемо до Європи (поради щодо вибору туристичних агентств);

- Європейський стандарт офісного працівника(створення зачіски, макіяжу, одягу, візажу);
- Флористика ( створення квіткових композицій);

- Смакуємо по-діловому (правила користування столовими приборами на офіційних прийомах ).

- Фотомайстерня (практичні поради щодо фотографування, фото на документи, портрет).

- Європейський стандарт офісного працівника (створення одягу).

По закінченню заходу отримала свідоцтво

та подяку від методиста Дармінової Інни Іванівни

Євстратенко І.П.