Творчий майстр -клас " Майстри міні шедеврів"

7 груд. 2018
"Життя дається людині на добрі справи" ( Генріх Гейне)

03.12.2018    на  базі НЦПО, у співпраці психолога  Черемнової Н.О. та майстрів в/ н   Олійник   Г.В. ( гр. Е 17) та Забутної І.С.  (гр. К 18) відбувся виховний захід - творчий майстр – клас  « Майстри міні – шедеврів «, присвячений  Дню людей з обмеженими можливостями.

За мету мали сприяти розвитку емпатії  і поваги до людей з вадами здоров  я ,мотивувати учнів надавати підтримку людям з особливими потребами ,показати  що всі ми маємо рівні можливості.

На початку заходу практичний психолог провела тренінг «Друзі з особливими потребами» . Ставлення суспільства  до дітей з особливими потребами змінюється ,вони мають змогу  навчатися на рівні  зі всіма , навела приклади досягнень відомих людей, які досягли  життєвого успіху ,  надала поради як висловлювати  підритмку людям ,щоб вони не відчували себе зайвими.

Учні мали змогу поділитися здобутим досвідом  ,прорекламувати свою професію , приміряти роль наставників та приємно поспілкуватсь ,познайомитись , займатись самовихованням.