Відверта розмова "Це стосується кожного " (робота в молодіжному готелі)

4 груд. 2018
З метою підвищення інформованості з питань профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки у молодіжному готелі пройшов "Маршрут безпеки"- сучасний комунікативний інтерактивний інструмент для обговорення.

З метою підвищення інформованості з питань профілактики  ВІЛ  та ризикованої поведінки   у молодіжному готелі, НЦПО, у співпраці практичного психолога Черемнової Н.О. та учениці  ТУ 18 волонтера   Дорошенко Роксолани,   відбувся  "Маршрут безпеки"- сучасний комунікативний інтерактивний інструмент для обговорення

.

Профілактика, спрямована на попередження виникнення та розвитку негативних соціальних явищ, соціальних проблем і проблем особистості. Вона передбачає виявлення, усунення або нейтралізацію соціальних і психологічних чинників, що призводять до появи та загострення проблеми.

Метою відвертої розмови є  профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі  та створення умов для уникнення чи подолання проблем, для повноцінного розвитку і життєдіяльності молодих людей та задоволення ними своїх потреб у такий спосіб, що не призводить до негативних наслідків.

З метою попередження негативних соціальних явищ в НЦПО відбувся флеш-моб проти вживання  психоактивних речовин.Головним меседжем стало гасло "Я зміг, а ви......? Слабаки!"

Закінчили зустріч запуском повітряного ліхтаря, в пам ' ять та застереженням про існюючу проблему

Свою обізнаність з питань профілактики ВІЛ учнівська молодь  продемонструвала  і під час  соціально- психологічному опитуванні "Толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих".