Онлайн-толока молодіжних ініціатив

26 бер. 2024
Участь

Сьогодні 26.03.2024р., відповідно до плану роботи  навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області  пройшла онлайн-толока молодіжних ініціатив серед рад учнівського самоврядування закладів професійної освіти.

Толока молодіжних ініціатив  проводиться з метою формування у здобувачів освіти громадянської позиції, виховання національної свідомості, соціальної активності особистості; прищеплення та розвиток моральних почуттів; виявити та зміцнити  бажання лідерів учнівського самоврядування та здобувачів освіти працювати в команді, консолідувати зусилля задля ефективного вирішення  спільних завдань.
                                                Основними завданнями івенту є:
  • підтримка лідерів учнівського самоврядування та створення умов для розвитку учнівських осередків;
  • формування почуття  патріотизму, національної  гідності, поваги  до рідної  мови;
  • виховання активних, небайдужих громадян  країни;
  • запропонувати лідерській спільноті розроблені й апробовані проєкти
  • поширення досвіду діяльності учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О;

Орієнтовні маршрути толоки:
Лідерство та активна життєва позиція
Побудова позитивної життєвої перспективи.
Учнівське самоврядування – нові виклики
Групова динаміка та командний дух УС.

За маршрутом "Лідерство та активна життєва позиція" виступала наша голова учнівського самоврядування Митрович Тетяна. Вітаємо тебе, зірочка наша! Молодець! Ти найкраща! Так тримати! Вперед до Перемоги!