Самоосвіта

20 лист. 2023
Підвищення кваліфіації

Вітаємо, колеги!

Наступного тижня на порталі Всеовіта відбудеться 3 вебінари. Запрошуємо вас ознайомитися з анонсами та зареєструватись.

Доступ до участі у вебінарі та його перегляд – БЕЗОПЛАТНІ, проте, якщо ви зареєструєтесь, ми надішлемо вам нагадування на електронну пошту за годину до його початку.

До кожного вебінару ви маєте можливість додатково замовити сертифікат. Ми радимо робити оплату замовлення до початку вебінару, так ви гарантовано отримуєте найвигіднішу ціну, лише 75 грн, а з використанням кешбека, ще дешевше. У сертифікаті буде зазначено 2 академічні години. Сам сертифікат ми надішлемо на вашу електронну пошту одразу по завершенні вебінару.

Анонси вебінарів:

left

Кейс цифрових ресурсів для інтерактивної роботи: тестування

left

Гейміфікація навчання: впроваджуємо онлайн і настільні ігри

left

Практичний кейс: нейроігри для мовленнєвого розвитку дітей

Випуск сертифіката: 90 грн  75 грн

Також ми додали зруйчний пошук на сторінку всіх вебінарів і тепер знайти потрібну тему стало набагато зручніше. Переходьте до каталогу вебінарів https://vseosvita.ua/webinar та скористайтесь оновленим пошуком.

До каталогу вебінарів

Методист         Ірина Клопінська