Літературні читання

23 лист. 2020
Заход

Проведення 02.12.2020 року Дніпропетровським відділенням «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради»  ІІІ обласних літературних читань, присвячених річниці від дня народження Григорія Сковороди.

Захід організовано на виконання Постанови Верховної Ради України  від 04.11.2020 року №973-IX «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди».

Мета заходу: підготовка до відзначення ювілею великого українського мислителя Григорія Савича Сковороди та популяризації серед учнівської молоді його філософської й мистецької спадщини.

Початок заходу о 13.00 год.

До участі запрошуються бажаючі здобувачі освіти ЗП(ПТ)О, які підготують доповіді та виступи одного з напрямків літературних читань:

• науково-дослідницька робота з питань сковородинознавства;
  • реферативне дослідження статей, книг або наукових праць за відповідною тематикою;
  • власні літературні твори (поезія чи проза філософської тематики, твори про Григорія Сковороду);
  • декламація літературної спадщини Григорія Сковороди.

Зареєструватися для участі в заході необхідно до 29.11.2020 року за посиланням: https://fonms.gle/egnqJ8Da3KLWRYJ6A.

Літературні читання відбудуться дистанційно платформі ZOOM. Режим доступу до ресурсу буде надісланий на електронні адреси  учасників заходу.