Екскурсія

17.12.2015
Екскурсія на підприємство ППФЕ «Волна»

За підтримки керівництва підприємства ППФЕ «Волна» 14 грудня 2015р.   була проведена екскурсія на виробництво для учнів групи К 15 1/9 разом з майстром виробничого навчання Забутною І.С. та викладачем спецтехнології кухарів Євстратенко І.П.

Мета екскурсії: ознайомлення учнів з новими методами організації виробництва, процесом приготування їжі на професійній кухні на підприємстві, сервірування банкетних залів та розширення знань про обрану професію в умовах виробництва.

ППФЕ «Волна» спеціалізується на обслуговуванні банкетів, приготуванні страв різної кухні.

Для сучасної молоді перспектива роботи в ресторані здається привабливою тож  після екскурсії деякі майбутні кухарі виявили велике бажання після закінчення навчання працювати за обраною професією саме на цьому підприємстві.